rum-tworczego-rozwoju

Wieczór panieński w klubie – na co zwrócić uwagę?

Organizacja wieczoru panieńskiego zwykle należy do świadkowej, która doskonale zna pannę młodą. Zadanie to nie jest łatwe: trzeba zebrać wszystkie przyjaciółki, koleżanki, siostry i kuzynki panny młodej, zapewnić ciekawą rozrywkę i zachować to wszystko w tajemnicy przed główną zainteresowaną. Dodatkowo, warto zadbać o fundusze, od których w dużej mierze zależy powodzenie imprezy. Jednym ze sposobów spędzenia tego wieczoru jest wizyta w klubie, w którym można się wytańczyć i wybawić na całego. Wiele wieczorów panieńskich odbywa się właśnie tam, jest to najbardziej popularny sposób.

Organizując wieczór panieński w klubie warto przemyśleć kilka kwestii, które są kluczowe dla powodzenia imprezy. Przy zastanawianiu się, co wybrać, należy kierować się głównie preferencjami panny młodej oraz funduszami. Należy pamiętać, że panna młoda tego wieczoru nie płaci – wszystko funduje świadkowa z koleżankami, przyjaciółkami czy siostrami. Należy się więc wspólnie zastanowić, ile pieniędzy można przeznaczyć. Dobry sposób to składki i dokładne zaplanowanie wydatków. Należy pamiętać, że organizacja obejmuje także zakup prezentu na „nową drogę życia”.

O czym pamiętać, wybierając klub? Co jest ważne z perspektywy organizatorki? Na co zwrócić uwagę?

  • miejsce – warto przemyśleć, czy ma być to klub w centrum miasta, w którym bawi się wiele osób, czy jakiś na obrzeżach. Należy przemyśleć także kwestię dojazdu. Jeśli wybieramy się komunikacją miejską, najlepsze będzie centrum, gdzie funkcjonuje ona sprawnie. Jeśli jedziemy limuzyną czy samochodem, może to być miejsce oddalone od domu panny młodej.

  • wielkość klubu – należy przemyśleć, czy ma to być piętrowy, ogromny klub z kilkoma salami, czy kameralny, z jedną salą i małym parkietem. Należy wziąć pod uwagę preferencje panny młodej i opinie o danym klubie. Nie warto planować imprezy w takim, w którym będzie bardzo mało ludzi, może być bowiem sztywno i nudno.

  • rodzaj muzyki – istnieją kluby różnego typu, w każdym grana jest inna muzyka. Jeśli panna młoda lubi techno czy house, z wyborem nie będzie problemu. Jeśli jest fanką rocka, warto wybrać się na tak zwaną rockotekę, gdzie grane są rockowe przeboje. Dobrym rozwiązaniem są też kluby z kilkoma salami, w każdej z innym rodzajem muzyki. Wtedy bawić można się w zależności od aktualnego nastroju panny młodej.

  • loża lub stolik – wynajęcie loży to większy wydatek, ale także lepszy komfort. Nie trzeba martwić się o torebki i inne rzeczy osobiste, nikt nie przeszkadza i nie podchodzi. Jest to dobry pomysł, jeśli panna młoda lubi towarzystwo tylko swoich znajomych. Wynajęcie stolika to tańsza opcja, ale należy liczyć się z negatywnymi skutkami, np. możliwością kradzieży.

  • alkohol – wiele klubów nie zgadza się na przyniesienie własnego alkoholu. Wódka czy drinki w klubie są jednak bardzo drogie. Warto więc poszukać miejsca, w którym płaci się jedynie „korkowe”, a alkohol można przynieść swój. Jeśli w waszym mieście nie ma takiego, policzcie dokładnie koszty przed rozpoczęciem imprezy i poinformujcie każdą z dziewczyn, ile mogą wypić.

You might also like

Dodaj komentarz