silhouette-288461_1920

Predyspozycje do tańca gogo

Czy taniec gogo jest trudny, czy może go tańczyć każda osoba, która ma na to ochotę i chciałaby zarabiać, jako tancerka erotyczne? Wbrew pozorom taniec gogo jest bardzo trudny i tylko nieliczni radzą sobie z tą trudną techniką wymagającą ogromnych predyspozycji fizycznych.

Taniec gogo ma różne odsłony, zjednaj strony może to być taniec na rurze, czyli pole dance, a do tego striptiz. Oczywiście nie każda tancerka go go zdejmuje z siebie wszystko. Wiele zostaje w bieliźnie, nawet, jeśli publiczność zachęca do rozbierania się.

Taniec gogo jest naprawdę wymagający fizycznie. Opieranie się o rurę, a dodatkowo unoszenie się w najróżniejszych pozycjach jest naprawdę trudne. Podkreślają to wszyscy trenerzy tańca na rurze.

Przede wszystkim należałoby zacząć, ze taniec na rurze stał się ostatnio bardzo popularny, trenuje go coraz więcej osób i nie zawsze chodzi tu o podtekst erotyczny, jak pokazują wyniki tancerek gogo, ich ciała są niezwykle jędrne, a taniec gogo pozwala dodatkowo spalić ogromną liczbę kalorii i ukształtować piękną sylwetkę.

Musimy tez pamiętać, że piękne ciało to nie jedyny wymóg stawiany tancerkom, które zajmują się tańcem w klubach nocnych. Bardzo ważna jest tez aparycja, twarz, uroda. Musimy pamiętać, że makijaż nie wszystko pokryje, a najwięcej zarabia się podczas indywidualnych pokazów z klientami.

Musimy przede wszystkim pamiętać, że taniec gogo to nie jest taniec typowo erotyczny, a tancerki gogo nie świadczą takich usług. Każdy klient odwiedzjący klub, gdzie można obejrzeć taniec gogo musi pamiętać, że nie jest to klub, gdzie można skorzystać z usług prostytutek, a dotykanie tancerek jest zabronione, chyba, że sama wyrazi na to zgodę.

Mówiąc o tancerkach trzeba też wspomnieć, że taniec gogo jest jednym z najbardziej dochodowych sposobów na zarobkowanie. Dlaczego? Tancerki nie zarabiają dużo, jeśli mówimy o tym, co dostają od samego klubu, ale chodzi przede wyrzyskim o dodatkowe zarobki z napiwków od różnych klientów. Tak naprawdę to napiwki stanowią ogromną część zarobków tancerek. Ze statystyk wynika, że najlepsze tancerki zarabiają do kilkudziesięciu tysięcy miesięcznie, co jest naprawdę dobrym zarobkiem, ale jednocześnie nie szczycą się tym, co robią.

Taniec gogo, chociaż ma podtekst erotyczny, coraz częściej odbierany jest, jako artystyczne wyrażenie siebie, tak naprawdę przestaje się odróżniać taniec gogo od innych rodzajów tańców, nawet współczesnego tańca, jazzu, czy hip holu. Do tej pory taniec gogo uważany był za raczej wstydliwy, taki, do którego nie należy się przyznawać, ale w rzeczywistości podejście to tego tańca bardzo się zmieniło. W chwili obecnej taniec gogo znajdziemy w każdej szkole tanecznej, a nawet w klubach fitness. Jest to świetny sposób, żeby zadbać o swoją sylwetkę, ale również doskonały sposób, żeby zapewnić sobie rozrywkę w domu. Popularne stało się m.in. montowanie rur do tańca tego typu w domowych sypialniach, co udowadnia nam, że podejście do tego typu rozrywki bardzo się zmieniło i nie jesteśmy już tak konserwatywnym społeczeństwem, jak kiedyś.

You might also like