Men talking to woman at bar

Podryw w klubie

Niemal ciągle słyszy się o tym, że zarówno mężczyźni jak i kobiety wychodzą wieczorem do klubu w poszukiwaniu drugiej połówki. To bardzo dobre miejsce na takie znajomości, ponieważ zawsze jest tam dużo ludzi, jest więc w kim wybierać. Minusem może być jednak głośna atmosfera, która uniemożliwia swobodną rozmowę. W klubach jednak stawia się raczej na język ciała, który doskonale wykorzystują tam zwłaszcza kobiety. Odpowiedni strój i zachowanie sprawi, że każdy mężczyzna będzie się za nami oglądał. Mamy również kilka porad dla mężczyzn, którzy nie zawsze wiedzą jak zachować się w sytuacji kiedy podoba im się jakaś kobieta.

Jak zwrócić uwagę mężczyzny?

Panie powinny postawić przede wszystkim na wygląd, w końcu liczy się zawsze pierwsze wrażenie. Obcisła sukienka, jednak nie za bardzo wyuzdana, mocniejszy makijaż niż ten, który codziennie nosimy do pracy, a także koniecznie buty na obcasie to klucz do męskich serc. Jeśli chodzi o kolory, powinnyśmy postawić raczej na czerń lub czerwień. Mężczyźni lubią kobiety z rozpuszczonymi włosami, które podczas tańca bawią się nimi, przeczesując je dłonią lub owijając kosmyk włosów wokół palca. Zalotne spojrzenie w kierunku naszego obiektu westchnień, delikatny uśmiech i subtelne ruchy na parkiecie sprawią, że w ciągu kilku minut poprosi nas do tańca. Jeśli chcecie udawać niedostępne, możecie posłać mu kilka intrygujących spojrzeń i potem zniknąć na chwilę, by znów pojawić się gdzieś niedaleko. Z pewnością wykorzysta okazję obawiając się, że znów straci was z oczu, być może już na zawsze.

Jak zwrócić uwagę kobiety?

Kobiety uwielbiają mężczyzn w koszulach, ale i tych nienagannie ubranych. Zdecydowanie zostawcie w szafie kolorowe koszule w stylu lat 80’ i białe spodnie. Koniecznie użyjcie perfum – nic tak nie przyciąga kobiet jak intensywny, męski zapach, który rozbudza zmysły. Jeśli w klubie spodoba się wam jakaś dziewczyna, prowokujcie ją wzrokiem, sprawiając by czuła się obserwowana. Gdy tylko wasze spojrzenia się spotkają, prześlijcie jej zagadkowy uśmiech, tak by poczuła się delikatnie speszona. Nie czekajcie zbyt długo, bo ktoś sprzątnie wam ją sprzed nosa. Do dzieła, czas poprosić ją do tańca lub postawić jej ulubionego drinka i zapytać czy już gdzieś się nie spotkaliście. Z pewnością ją to zaintryguje i będzie chciała kontynuować rozmowę, mimo że do tej pory unikała kontaktu z nieznajomymi mężczyznami w klubach.

Czego należy się wystrzegać?

Absolutnie zakazane są w przypadku obu płci natarczywe obserwowanie drugiej osoby. Może wydać się jej to niebezpieczne i zgłosić sprawę do ochrony lokalu. Panowie pod żadnym pozorem nie powinni zaczynać podrywu od dotykania kobiety, klepania ich po pośladkach lub co gorsza – całowania. Nie każda dziewczyna lubi tak bezpośrednie działania i najczęściej może skończyć się to policzkiem w waszą stronę. Zwróćmy także uwagę czy osoba, którą jesteśmy zainteresowani, rzeczywiście przyszła do klubu jako singiel lub singielka. W przeciwnym razie może dojść do wielu nieprzyjemnych sytuacji, które zrujnują ten mile zapowiadający się wieczór.

You might also like

Dodaj komentarz