beauty-422700_1280

Makijaż do klubu

Wybierając się do nocnego klubu, możemy nieco poszaleć ze swoim wyglądem i ta zasada odnosi się także do makijażu. Każda pani uwielbiająca tego typu zabawę powinna zdecydować się na niebanalny makijaż, który jednocześnie jak najlepiej zaakcentowałby jej urodę. W tym względzie warto postawić na nietypową kolorystykę, na przykład w postaci oryginalnych cieni do powiek czy intensywnej pomadki do ust. Należy nadmienić, że sklepy z asortymentem kosmetycznym oferują nam naprawdę szeroki wybór tego typu propozycji, zadowalając najbardziej wybredne klientki. Zarówno renomowani producenci, jak i ci mniej znani na polskim rynku, mają w ofercie najróżniejsze specyfiki do malowania rzęs, powiek czy ust, które cechują się nietypową kolorystyką.

Ponieważ priorytetem w klubowym makijażu jest intensywna kolorystyka, warto wziąć pod uwagę cienie do powiek o soczystych barwach. Zdecydowane odcienie zieleni, granatu czy różu będą w tym wypadku odpowiednim wyborem. Warto nieco poeksperymentować przy makijażu, decydując się na podwójną czy potrójną kolorystykę. Połączenie cieni zielonych z żółtymi bądź różowych z fioletowymi może okazać się bardzo ciekawym rozwiązaniem. W takim wypadku musimy pomalować większą powierzchnię powieki – tak, aby nasz makijaż był jak najbardziej widoczny. Jeśli zaś chodzi o tusze do rzęs, możemy zdecydować się na odcienie błękitu czy zieleni. Oczywiście dobrym pomysłem okażą się także sztuczne rzęsy, które zapewnią nam zniewalający wygląd. W przypadku szminek, warto zwrócić uwagę na niebieskie czy fioletowe pomadki. Sprawdzą się także jaskrawoczerwone czy pomarańczowe propozycje, które dodatkowo można podkreślić za pomocą błyszczyku do ust.

Makijaż nie musi ograniczać się wyłącznie do malowania oczu oraz ust. Klubowicze bardzo często decydują się na pomalowanie ciekawych symboli czy wzorów – na przykład na policzku. W tym celu warto skusić się na fluorescencyjne tusze, które zapewnią nam widoczność podczas swobodnego tańca. Oprócz samego makijażu, warto także zastanowić się nad odpowiednią fryzurą. W tym zakresie również trzeba popuścić wodze fantazji. Nieregularne upięcia, podkręcone pasma włosów czy nietypowe kolory na pewno zagwarantują nam oryginalny wygląd. Dobrym pomysłem okażą się jednodniowe farby do włosów, które są dostępne w najróżniejszych odcieniach. Można zdecydować się na przykład na soczystą pomarańczę, intensywną zieleń czy fiolet – w zależności od naszych preferencji. Oczywiście zarówno w przypadku makijażu, jak i samego uczesania, bardzo ważne jest, aby pamiętać o swoim typie urody. Tylko dzięki temu zapewnimy sobie olśniewający wygląd, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Nie da się ukryć, że za pomocą odpowiedniego makijażu czy konkretnego uczesania można odmienić swój wygląd o przysłowiowe sto osiemdziesiąt stopni. Warto z tego skorzystać, szczególnie jeśli wybieramy się na zabawę do nocnego klubu. W tego typu miejscach zwariowane fryzury oraz różnokolorowe makijaże są jak najbardziej na miejscu, królując na parkiecie.

You might also like