Ecstatic

Jak zorganizować wieczór panieński na mieście

Ślub to ogromne wydarzenie dla każdej kobiety. Często czekamy na ten dzień przez całe swoje życie, planując je od lat i zastanawiając się nad najdrobniejszym szczegółem tego podniosłego wydarzenia. Warto uczcić również ostatnie dni swojej wolności i przeżyć niezapomniany wieczór panieński.

Zazwyczaj taka uroczystość odbywa się wcale nie na dzień przed ślubem ,a raczej cały tydzień przed nim. Żadna panna młoda nie ma bowiem głowy do imprez w ostatni wieczór przed ślubem i nie chce również wstać rano z kacem i ogromnym bólem głowy. Tego dnia powinna być bowiem wypoczęta i pięknie wyglądać. Najczęściej wieczór panieński organizuje świadkowa, ale mogą to robić również inne koleżanki, lub sama panna młoda, jeżeli ma taką ochotę. Wszystko zależy od towarzystwa.

Dobrym pomysłem jest zorganizowanie takiego spotkania, tylko i wyłącznie dla samych pań. Najczęściej odbywają się one na mieście, w klubach. Dzięki temu można zaszaleć i bawić się do białego rana, a później nie ma potrzeby sprzątania po takiej imprezie. Jest to również wspaniała okazja do tego, aby ubrać się pięknie, pomalować wieczorowo i zadbać o siebie. Każda kobieta, która wychodzi do klubu chce bowiem wyglądać zjawiskowo i poczuć się najpiękniej.

Najlepszym pomysłem jest przemyślenie całego wieczoru i zaplanowanie sobie imprezy. Można spotkać się na przykład na samym początku w domu. Warto przygotować dla przyszłej panny młodej niewielki upominek. Może być to an przykład kupon na zabieg upiększający przed ślubem, który niewątpliwie bardzo się przyda. Niektóre panie stawiają jednak na śmieszne drobiazgi, lub przebrania. Czasami wieczory panieńskie zaplanowane są w taki sposób, aby do klubu wyjść podobnie ubranym i zaprezentować jakiś konkretny styl. Dziewczyny przebierają się więc i malują razem, co stanowi doskonałą zabawę.

Dobrze jest przemyśleć samo wyjście do miasta i zarezerwować jakiś stolik w klubie. Może być bowiem ciężko znaleźć miejsce siedzące w komfortowym miejscu dla takiej dużej grupy osób.

Dobrze jest także ponegocjować z właścicielem lokalu cenę alkoholu. Ten jest w klubach nocnych bardzo drogi i może się okazać, że przy większej imprezie i większej ilości osób, właściciel zjedzie nam nieco z ceny, jeżeli zadeklarujemy zakup określonej ilości butelek. Dobrze jest pomyśleć o klubie, w którym grana jest dobra muzyka, w szczególności na żywo. Jest to bowiem doskonała okazja do wspólnej zabawy i tańca. Można tez pomyśleć o zorganizowaniu zabaw dla wszystkich uczestniczek wieczoru panieńskiego. Zdarza się, że panie decydują się na wizytę w barze, w którym panowie wykonują dla nich striptiz. Jest to jednak przynajmniej w Polsce nadal rzadkość. Preferuje się raczej wynajmowanie striptizera, który pojawia się nieoczekiwanie w domu przyszłej panny młodej. Nie jest to jednak niespodzianka, która spodoba się każdej kobiecie i jej partnerowi. Dlatego też warto zawsze rozważyć to głębiej dużo wcześniej i skonsultować się z resztą pań. Może to bowiem spowodować nieporozumienia i doprowadzić do nieprzyjemnej sytuacji, a tego przecież nikt nie chce.

You might also like

Dodaj komentarz