silhouette-767988_1920

Jak wybierać club?

Wybierasz się do klubu, ale nie wiesz, jaki club wybrać? Czym się kierować, gdzie nie wchodzić, a gdzie wręcz przeciwnie warto wejść. Oto kilka porad, które pomogą Ci w wybraniu odpowiedniego klubu dal ciebie i twoich znajomych. Dzięki tym poradom na pewno nie trafisz do miejscach, z którego wyjdziesz niezadowolony.

Podstawą dobrego klubu jest dobra muzyka, bo jak wiadomo club to taniec i zabawa, ale jak mieć pewność, że muzyka będzie dla nas odpowiednia? Na początku warto przejrzeć, jaki profil ma dany club. Wiadomo, że niektóre kluby puszczają muzykę nowoczesną, inne stawiają na hity lat 80, jeszcze inne disco lub techno. Każdy z nas ma inny gust muzyczny, dlatego kierowanie się opiniami innych osób raczej nie będzie najbardziej trafioną decyzją. Jeśli chcemy, aby impreza była udana, wybierzmy club, w którym muzyka wydaje się nam bardziej odpowiednia.

Kolejna rzecz, o której warto wspomnieć to oczywiście ludzie, bo to oni tworzą imprezę. Niektóre kluby prowadzą ostrą selekcję gości, co może być naprawdę dobrą informacją. Jeśli mamy więcej niż 21 lat i nie chcemy iść na dyskotekę z liceum wybierzmy club, gdzie wpuszcza się osoby powyżej 21 roku życia. Takich klubów jest wbrew pozorom coraz więcej.

Ważnym aspektem są niewątpliwie ceny. Niestety club to nie tani bar, jeśli liczby na tanie piwo i dobrą zabawę, to musimy poszukać festynu. Każdy club ma wysoką marżę. Najtańsze piwo kosztuje około 10 złotych, drinki zaczynają się w granicach 15 złotych, natomiast wódkę kluby oferują w naprawdę wysokich cenach sięgających 100 złotych za 0,7.

Nie każdy club to miejsce, do którego warto pójść. Niezbyt ciekawa klientela, drogie wejście i jeszcze droższe drinki. Jeśli nie wiemy, czy dany club jest warty uwagi przyjrzyjmy się opiniom lub zapytajmy znajomych, którzy odwiedzili dane miejsce.

Na pewno ważną kwestią dotyczącą klubów są dodatkowe atrakcje. Nie każdy club oferuje coś więcej, ale w niektórych można zorganizować ciekawą imprezę okolicznościową lub po prostu udać się na imprezę tematyczną. Czasem club, żeby się wyróżnić na tle innych organizuje wieczory z muzyką w jednym stylu, zapraszam gwiazdy lub organizuje ciekawe atrakcje.

Jeśli wybieramy club, który często organizuje imprezy okolicznościowe, pamiętajmy, żeby wcześniej zarezerwować lożę lub stolik, bo w najlepszych klubach nikt nie zostawi dla nas wolnego stolika. W niektórych rezerwacje są wykonane już na tydzień przed imprezą, dlatego warto to uwzględnić w swoich planach. Nie liczmy na to, że piwo można wypić przy barze. Często w klubach jest tłoczno, duszno, a ludzi jest więcej niż miejsca na parkiecie. Jeśli, więc interesuje na club, gdzie są miejsca, wykonajmy rezerwację.

Pamiętamy też, że w okresie karnawałowym, czy też latem ruch w klubach jest naprawdę duży i jeśli nie jesteśmy przyzwyczajeni do dużych tłumów i zabawy w olbrzymim gronie, zdecydujmy się na inne rozwiązanie, poszukajmy baru, gdzie można potańczyć, bo nie możemy liczyć na to, że najpopularniejszy club będzie świecił pustkami. Czasy się zmieniły i kluby też.

You might also like