martini-19324_1280

Gdy masz ochotę na striptiz

Trzeba przyznać, że striptiz nie jest najpopularniejszą rozrywką, bo nie każdego stać na striptiz w klubie, ale wciąż ma ogromną grupę fanów, którzy regularnie odwiedzają kluby ze striptizem. Trzeba jednak przyznać, że striptiz w klubie to niezbyt tania rozrywka, o ile nie najdroższa, z jaką się spotkamy.

Każdy zna afery związane z klubami oferującymi striptiz. Chodziło nie tylko o okradanie klientów klubów, ale również wyzyskiwanie pracowników i chociaż wciąż sprawa się toczy kluby te istnieją i nie mogą narzekać na brak klientów, bo tak naprawdę popyt na striptiz w klubie będzie zawsze.

Striptiz w klubie to nie tylko taniec na rurze, ale tak najczęściej go kojarzymy. Piękna kobieta wyjąca się wokół rury to domena klubów nocnych ze striptizem, ale tak naprawdę to tylko jeden rodzaj tańca, czy tez występu. Striptiz w klubie może przyjmować różne formy, od tańca, bo rozpierany taniec bez użycia rekwizytów.

Błędnie przyjmuje się, że striptiz w klubie skierowany jest wyłącznie do mężczyzn, owszem są oni częstymi bywalcami takich klubów, ale trzeba również zaznaczyć, że striptiz w klubie to rozrywka wybierana również przez kobiety. Oglądają one pokazy tańca kobiet, a w klubach tematycznych taniec mężczyzn. Ten jednak jest dużo mniej popularny.

Striptiz w klubie nie jest najtańszy, należałoby zacząć od tego, że samo wejście do klubu jest bardzo często dodatkowo płatne, potem dochodzą drinki i przekąski, które są droższe w takich klubach, niż w te nieoferujących striptizu.

Kolejna kwestia, o której nie można zapomnieć to fakt, że striptiz w klubie jest darmowy, ale tylko przez jakiś czas. Większość klubów wyprasza gości, którzy nie dają napiwków tancerkom. W żadnym klubie tancerka nie tańczy za darmowa, zwłaszcza, jeśli mówimy o tańcu indywidualnym. Jeśli chcemy zobaczyć indywidualny pokaz striptiz w klubie, musimy dodatkowo zapłacić, a płacimy nie tylko tancerce, ale również fundujemy jej drinki i opłacamy prywatną lożę.

Tak naprawdę striptiz w klubie to rozrywka dla osób, które faktycznie mają pieniądze. Nie jest to miejsce, gdzie można usiąść w kącie i nic nie zamówić, ciesząc się widokiem pięknych Pań, czy Panów.

W Polsce mówi się przede wszystkim o klubach ze striptizem, gdzie tancerki są kobietami, rzadziej o tych, gdzie atrakcją są mężczyźni, ale oprócz tradycyjnych klubów dla osób heteroseksualnych, znajdziemy też takie, gdzie oferta niektórym wydaje się nieco pokręcona. Kluby gejowskie nie są w Polsce tak popularne, jak za granicą, ze względu na konserwatywna podejście wielu obywateli, takie kluby funkcjonują pod przykrywką i wiedzą o nich tylko nieliczni, których taki klub może interesować. Takie rozwiązanie, chociaż dla wielu upokarzające, bo musza się kryć z własnymi poglądami i skłonnościami, w rzeczywistości nie jest najgorsze, bo chroni takie osoby przed masowymi atakami. Niestety dopóki nie zmieni się podejście społeczeństwa, striptiz w takim klubie, czy w ogóle wchodzenie do niego będzie uważane za zbrodnię. Istnieje jednak szansa, że za dobrych kilka lat ta sytuacja ulegnie zmianie.

You might also like