silhouette-288461_1920

Gdy masz ochotę na dobrą zabawę

Pomysł na weekend? Dobra zabawa w klubie, ale gdzie, jak i z kim? To dobre pytanie, bo tak naprawdę dobra zabawa w klubie zależy od kilku ważnych czynników, o których nie możemy zapomnieć.

Przede wszystkim należałoby wspomnieć, że dobra zabawa w klubie zależy od towarzystwa, z jakim imprezujemy. Nie zabierajmy na imprezy osób, które wiecznie są niezadowolone i nie przebadają za zabawami, takich osobników należy zostawić w domu, bo mogą oni sprawić, że dobra zabawa w klubie będzie nieudana. Nie możemy też zapomnieć, że wiele zależy od innych osób, które do tego klubu przyszły. Niestety zdarza się też tak, że dobra zabawa w klubie zamienia się w okropne przeżycie za sprawą osób, których nigdy nie znaliśmy. Zbyt pijani, niekulturalni, strasznie nachalni. Takie osoby często psują najlepsze imprezy. Oczywiście kluby prowadzą selekcję, ale niestety nie każdego da się wyeliminować.

Dobra zabawa w klubie to dobry dj i muzyka. Pytając znajomych o to, jaka impreza była najgorsza i dlaczego, najczęściej usłyszymy odpowiedź, że powodem byłą kiepska muzyka i straszny dj. Niestety nie każdemu dogodzimy, jeśli chodzi o typ muzyki, jakiej słucha, a co najważniejsze często zapominamy, że muzyka, której dobrze słucha się w radiu nie jest dobra do tańczenia. Jeśli nie wiemy, który klub jest dobry, popytajmy znajomych lub pooglądajmy zdjęcia z imprez danych klubów. Dobra impreza w klubie to taka, gdzie ludzie są zadowoleni i to będzie widać na zdjęcia.

Ważny jest też sam klub, ludzie, którzy tam pracują i przychodzą. Czasem wydaje się nam, że dany klub znamy od lat, że jest tam fajna zabawa i zapewnione bezpieczeństwo, a w rzeczywistości okazuje się, że to już przeszłość.

Dobra zabawa w klubie jest możliwa dzięki dobrej ekipy, ale nie każdy ją posiada, jak więc wybrać klub, jeśli idziemy sami lub z jakąś dodatkową osobę? Pary, które razem idą na imprezę zwykle nie przejmują się innymi osobami w klubie, bo tak naprawdę przyszli tam ze sobą i dla siebie, ale jeśli jesteśmy samotni to fajnie byłoby, żeby impreza była udana, ale jak dobra zabawa w klubie może obyć się bez znajomych? Przede wszystkim wybierajmy takie kluby, gdzie przychodzą głównie osoby samotne, bo w takich klubach szybciej znajdziemy partnerkę, czy partnera do tańca, nie wchodźmy do klubów, gdzie organizuje się imprezy okolicznościowe, bo tam znajdziemy ogromną grupę znajomych i kilka osób, które są tam z przypadku.

Jeśli zależy nam na tym, żeby dobra zabawa w klubie była również na poziomie to nie wchodźmy do klubów, gdzie nikt nie stoi na bramce, bo to zwiastuje kiepską ekipę do imprezowania. Lepiej jest wydać kilkanaście złotych na wejście, aby potem bawić się w dobrym towarzystwie niż mieć kiepską imprezę w nienajlepszym klubie. Nie możemy tez liczyć na to, że dobra zabawa w klubie rozkręci się przed godziną 22. Jest to magiczna godzina, bo której faktycznie ludzie zaczynają się schodzić, a prawdziwy dj przejmuje konsolę. Przed 22 imprezy nie istnieją, dlatego też lepiej jest trochę poczekać, a wtedy dobra zabawa w klubie jest gwarantowana.

You might also like