ice-681549_1920

Fajne dyskoteki każdego dnia

Nie każdy ma czas na imprezowanie, zwykle obowiązki strasznie nas przytłaczają i dyskoteka wydaje nam się ostatnim miejscem, gdzie chcielibyśmy się znaleźć. Ale czasem warto wybrać się z domu, bo dyskoteki są, były i będą jednym z lepszych sposobów na rozluźnienie i świetną zabawę.

Dyskoteki w Polsce są skutecznie wypierane przez cluby, gdzie jest bardziej kameralnie, aczkolwiek wciąż dyskoteki cieszą się ogromną popularnością, zwłaszcza poza dużymi miastami, gdzie zwykłe kluby nie funkcjonują.

Imprezy w dyskotekach organizowane są zwykle w weekendy, ale znajdziemy tez takie dyskoteki, gdzie impreza organizowana jest każdego dnia. Niestety na tygodniu zabawa nie jest już tak dobra, co oczywiście wynika z faktu, że dyskoteki nie zatrudniają dj’a na cały etat i najlepsi grają tylko w weekendy. Natomiast w pozostałe dni tygodnia, to jest od poniedziałku do czwartku muzyka puszczana jest przez osobę niezajmująca się tym profesjonalnie.

To, co na pewno zwróci naszą uwagę to fakt, że dyskoteki w Polsce bywają naprawdę ogromne. Często są to przerobione stodoły lub nagary. Na dyskotekach w takich miejscach plusem jest to, że alkohol zapewniamy sobie sami. W klubach musimy zakupić wodę, wódkę, czy inne napoje u barmana, natomiast w takich dyskotekach na dużą skalę płacimy tylko za wejście. Tylko niektóre dyskoteki prowadzą bary.

Plusem dyskotek w tym stylu jest fakt, że bardzo często znajdziemy tam kilka sal z dużą muzyką, w klubie, gdzie płacimy duże pieniądze za wstęp zwykle mamy do wyboru maksymalnie dwie sale, o ile w ogóle jest jakiś wybór. Zwykle kluby mają wyznaczony styl i tylko taką muzykę tam znajdziemy, natomiast dyskoteki są bardziej otwarte na potrzeby swoich klientów.

Nie każdy lubi dyskoteki z jedno bardzo ważnego powodu, jakim jest tłum ludzi, który pojawia się w takich miejscach. Nie są to kameralne imprezy i nie prowadzi się tam żadnej selekcji. Często dochodzi od bójek, ale i z tym walczy zatrudniona ochrona, bo tak naprawdę goście zwracają uwagę na to, czy dyskoteki są w rzeczywistości dobrze chronione i warto tam imprezować.

Gdzie są najlepsze dyskoteki w Polsce. Każdy ma inne ulubione miejsce i kieruje się innymi kryteriami. Trudno tutaj jasno stwierdzić, które kryterium jest lepsze. Na pewno Polska nie jest krajem ubogim w dyskoteki. Wiadomo, że w miastach królują kluby, ale w miejsc miejscowościach ludzi wybierają dyskoteki, co więcej wiele osób ucieka z klubów na dyskoteki, nawet, jeśli ma spędzić dwie godziny w samochodzie, aby dojechać na miejsce imprezy.

W latach 90 dyskoteki były bardzo popularne, ale gdy rozpoczęła się epoka klubowa, dyskoteki zaczęły schodzić na drugi plan. W chwili obecnej zauważamy trend powrotu dyskotek. Największe, co tydzień odwiedza kilkanaście tysięcy osób. Ludzie w różnym wieku bawią się przy różnorodnej muzyce. Wśród dyskotek znajdziemy te, gdzie króluje muzyka disco, jak również dyskoteki techno, house, czy latino, zwykle jednak muzyka jest bardzo przemieszana i każdy znajdzie coś dla siebie. Niewątpliwym plusem jest również bardzo atrakcyjna cena.

You might also like