bar-498420_1920

Ekskluzywne kluby dla Vip-ów

W filmach możemy oglądać bardzo ekskluzywne kluby, gdzie imprezują wyłącznie vipy, również amerykańskie programy reality show promują tego typu kluby i imprezowanie w towarzyskie najbogatszych osób. Dlaczego ekskluzywne kluby dla Vip-ów tak nas intrygują i bardzo chcielibyśmy wejść, chociaż nie zawsze możemy?

Przede wszystkim należy zacząć, że ekskluzywne kluby zapewniają swoim gościom najwyższą jakość usług, a do tego całkowitą poufność. Klubowicz nie musi się obawiać, ze film z jego udziałem wycieknie do sieci, że ktoś dowie się o tym, ze się upił do nieprzytomności. Takie kluby zapewniają też dodatkową rozrywkę. Chcesz kobietę lub mężczyznę do towarzystwa, nielegalne środki odurzające, czy dodatkowe atrakcje? Nie ma problemu, ale musisz za to słono zapłacić.

Dlaczego ekskluzywne kluby nie wpuszczają ludzi z ulicy? Bo ich na to nie stać. Drink za 40 złotych, pół litra wódki za 150 złotych, szampan za 400 złotych? To najniższe ceny oferowane przez ekskluzywne kluby. Skąd to przebicie? Obsługa, poufność, komfort i wiele dodatkowych atrakcji – za to wszystko musimy słono zapłacić, jeśli chcemy mieć dobrą imprezę.

W takich klubach nie brakuje alkoholu na specjalne zamówienie, czy jak już wspomniano striptizu lub usług erotycznych. Jeśli zapłacisz, masz, a dodatkowo masz pewność, ze nikt niepowołany nie dowie się, o tym, co robiłeś.

Takie ekskluzywne kluby mają swoją listę gości i trzeba naprawdę mieć znajomości, żeby na takiej liście się znaleźć. Zdecydowana większość klientów takich klubów to biznesmeni, jak również osoby znane nam z gazet. Nic, więc dziwnego, że chcą zachować anonimowość i nie udają się do klubów, w których każdy może ich rozpoznać.

Ekskluzywne kluby dalece odbiegają od naszej wizji związanej z tym, jak ekskluzywne kluby prezentowane są w wielu filmach. Przede wszystkim należałoby wspomnieć tutaj o jakże ważnym aspekcie, czyli właścicielu, który nie zawsze musi być szefem miejscowego gangu. Tak naprawdę ekskluzywne kluby nie musza być zarządzań przez podejrzane osoby, chociaż trzeba przyznać, ze to wyjątkowy biznes, który wymaga cierpliwości i wiedzy.

Mówiąc o klubach tego typu należałoby wspomnieć o pracy w takim klubie. Ekskluzywne kluby oferują bardzo dobre zarobki, ale każdy, kto chce podjąć pracę w takim miejscu musi wiedzieć, że czeka go wiele etapów rekrutacji, a jeśli dostanie pracę podpisanie klauzuli poufności. Trzeba jednak przyznać, że załapanie się do takiej pracy może być ogromną szansą. Wiele osób odbiło się w ten sposób i dostało pracę w firmach, które prowadzili goście danego klubu. Poza tym zarobki w takich klubach są dużo bardziej atrakcyjne, a praca mniej wymagająca. Bieganie i sprzątanie po gościach, którzy nie zawsze wiedzą, czym jest kultura osobista to zupełnie, co innego, niż podawanie najdroższego whisky człowiekowi, który na koncie ma przynajmniej 6 zer. Ważne jest również to, że kultura pracy w takim miejscu jest zupełnie inna. Wynika z tego fakt, że ekskluzywne kluby to zupełnie inne miejsc, niż te tradycyjne, gdzie przychodzą naprawdę różni ludzie.

You might also like