alcohol-492871_1920

Duże czy małe kluby?

Wybierasz się na imprezę, ale nie wiesz, jaki klub wybrać, czy lepiej postawić na klub bardziej kameralny, a może fajniejszy będzie duży klub z ogromną liczbą osób? Trzeba przyznać, ze wybór jest dość trudne, bo oba miejsca mają swoje niewątpliwe zalety, ale musisz dobrze przeanalizować, czy bardziej odpowiada Ci duży klub, czy może taki mniejszy.

Niewątpliwą zaletą małych klubów jest mniejszy tłum i możliwość pogawędki ze znajomymi. Duży klub nie zaoferuje nam takich rzeczy, ale z drugiej strony musimy pamiętać, ze do klubu przychodzi się po to, żeby po tańczyć, a nie rozmawiać ze znajomymi, a raczej przekrzykiwać się między utworami. Jeśli chcesz pogadać, pójdź do baru. Na pewno w mniejszych klubach goście są bardziej selekcjonowani i nie natrafimy na podejrzane typy, ale wciąż nie mamy pewności, kto będzie się bawił w takim klubie i czy taka ekipa będzie nam odpowiadać.

Duży klub ma trochę więcej do zaoferowania. Przede wszystkim większa przestrzeń to więcej miejsca do imprezowania, dla osób, które lubią duże imprezy jest to niewątpliwy atut dużych klubów.

Zwykle duży klub ma do zaoferowania dużo więcej, jeśli mówimy o rodzaju muzyki. W małych klubach jest jedna sala, a więc nie ma możliwości wyboru stylu muzyki, gdyż narzuca ją dj. Duży klub to nawet kilka różnych sal, które są oddzielone od siebie w taki sposób, że swobodnie można tańczyć przy różnorodnej muzyce. Niektóre kluby stosują takie rozwiązanie i spotyka się ono z pozytywnym odbiorem klientów.

Duży klub to jednak, więc problemów z ochroną i tym podobnymi kwestiami, dlatego trzeba mieć się na baczności. W dużych klubach dużo częściej dochodzi do kradzieży, bójek, czy różnych nieprzyjemnych sytuacji, które mogą mieć fatalne skutki.

Mówiąc o dużych i małych klubach należy wspomnieć o ich lokalizacji. Zwykle w dużych miastach znajdziemy małe kluby lub takie średnie, gdzie czasem jest podział na poziomy, czy strefy imprezowe. Duży klub nie jest już tak popularny. Nie znajdziemy go na każdym rogu. Tak naprawdę, jeśli chodzi nam o duży klub w grę wchodzi duża dyskoteka, ale i w mieście znajdziemy spore kluby mające całkiem ciekawą ofertę.

Duży klub to przede wszystkim doskonałe miejsce na organizację większego przyjęcia, nawet weselnego. Z roku na rok odchodzi się od tradycyjnych wesel w dużych hotelach, a zamiast tego pary młode wolą bardziej nowoczesne rozwiązania, które mogą być naprawdę ciekawą alternatywą dla tradycji. Duży klub można łatwo zaaranżować. W jednej sali stoły, w innej miejsce do tańca.

Trzeba przyznać, że duże kluby mają ten plus, że można znaleźć w nich bardziej ciche miejsce do porozmawiania. Loże nie znajdują się tuż przy parkiecie, co jest bardzo ważne, jeśli nie każdy w danej grupie tańczy, również w przypadku wesel będzie to ogromnym atutem, bo gdy inni tańczą, goście mogą spokojnie siedzieć i rozmawiać. Również w czasie imprezy może być to bardzo korzystny układ, którego nie zaoferuje nam mały klub, gdzie czasem brakuje miejsca do tańczenia, duży klub nie ma tego problemu, a parkiet pomieści wszystkich gości

You might also like