destination-1853477_1280

Clubbing pełną parą: witamy w Vegas!

Las Vegas słynie z wielu rzeczy, takich jak hotele światowej klasy, hazard, a także na pewno z klubów nocnych. Życie nocne w Las Vegas jest legendarne. Gdziekolwiek jesteś znajdziesz pięknych ludzi tańczących całą noc, imprezy kawalerskie i panieńskie – wszystkie kluby są tam w pełnym rozkwicie przez całą dobę. Zapoznaj się z pomysłami na niezapomniane wrażenia nocne w Las Vegas!

Czego oczekiwać?

Kluby nocne w Las Vegas oferują pełne doświadczenie zmysłowe. Przygotuj się na obiad, taniec i picie przez całą noc w wielkim stylu. Przygotuj się na to, że będziesz sączyć wymyślne koktajle, tańczyć przy energetyzujących rytmach na parkiecie pełnym pięknych ludzi. Wiele z najbardziej znanych klubów nocnych znajdują się w najlepszych hotelach, a to jest jeszcze jeden powód, aby zarezerwować hotel pięciogwiazdkowy! Nie musisz plątać się po mieście lub wziąć taksówkę aby dotrzeć do pokoju.

Wystarczy wybrać się na krótką przejażdżkę windą z parkietu do zaciszu luksusowego łóżka. Doskonałym przykładem tego luksusu jest hotel Bellagio który znajduje się przy 3600 Las Vegas Blvd South. Wiele klubów nocnych to również zabawne imprezy przy basenie w miesiącach letnich, np. oferuje taką opcję Mandalay Bay znajduje się w Las Vegas Blvd 3950 na południu. To coś zdecydowanie więcej niż przeciętne wakacje na plaży!

Wiele klubów oferują pakiety dla VIPów. Jest to najlepszy sposób na imprezę w Las Vegas. Pakiety VIP dają dostęp do pomieszczeń VIP. Można rezerwować stoliki w najbardziej znanych klubach nocnych dla siebie i swoich znajomych. Pakiety te obejmują niekończący się limit napojów alkoholowych. Z pewnością jest to niezapomniany sposób, aby świętować, kluby nocne w Las Vegas są jedynym sposobem, aby bawić się jak gwiazda rocka.

Wiele opcji z ramienia klubów nocnych w Las Vegas

Wiele klubów oprócz tego że oferuje dyskoteki, zapewnia także opcję korzystania z marokańskiej łaźni i wielu innych atrakcji. Masz wiele opcji do wyboru, w zależności od nastroju. Jeśli szukasz przepychu, przejdź do miejsca takiego jak słynny Tao w Las Vegas Blvd 3355 na południu. Ten klub jest po prostu niesamowity. Może zmieścić całą populację Rhode Island w swoich murach.

Parkiety są zawsze pełne, zobaczysz na nich większą ilość gwiazd niż na czerwonym dywanie. Wystrój jest na poziomie, kobiety tańczą w wannach pełnych kwiatów. Jednak jeśli twój styl to coś bardziej skromnego zwróć uwagę na słynny Coyote Ugly który znajduje się w hotelu New York-New York, przy 3790 Las Vegas Blvd South. Inne miejsca będą rozpieszczać miękkimi sofami i wspaniałymi restauracjami natomiast wystrój w Coyote Ugly jest zdecydowanie prostszy. Możesz też sączyć tam piwo zamiast fantazyjnych koktajli, jeśli to lubisz – to jest miejsce dla ciebie. Jest to miejsce do picia i stworzone do tego by się dobrze bawić.

Wybrane wydarzenia

Wiele gwiazd to gospodarze polecanych imprez w klubach, po których gwarantowana jest niesamowita impreza, na której można zobaczyć i poznać wielu pięknych ludzi. Gwiazdy takie jak Rhianna, Kim Kardashian czy Holly Madison są częstymi gośmi w klubach Vegas.

You might also like

Dodaj komentarz